آموزش کامل ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx- آموزش فیوچرز کوینکس + ویدئو -ایران ارز دیجیتال

در صرافی کوینکس فقط می توانید واریز ارز دیجیتال داشته باشید. به همین دلیل شما میتوانید بهراحتی تبادلات خود را در این صرافی انجام دهید. در مرحله بعد نیاز است تا کدی به ایمیل شما ارسال شود سپس آن را در سایت وارد نمایید. در گام بعدی کافی است کلمهای وارد نمایید تا هر ایمیلی که برای شما ارسال میشود حاوی این کلمه باشد تا مطمئن شوید که از طرف صرافی کوینکس ارسال گردیده. معاملات مارجین در صرافی Coinex چیست؟ اما این نکته را در نظر بگیرید که اگر تعداد کاربران در این سایت افزایش یابد و حجم معاملات بالا رود احتمالاً کشور آمریکا این صرافی را تحتفشار قرار خواهد داد تا ایرانیها را تحریم کند.

اگر بخواهیم تعداد ارزهایی که صرافی کوینکس پشتیبانی میکند را با بایننس مقایسه کنیم قطعاً بایننس گزینه مناسبتری است. در قسمت مکانیزم مؤثر گزینه «همیشه معتبر» را انتخاب کنید. این کد را در قسمت موردنظر وارد کنید تا فعالسازی دومرحلهای با موفقیت به پایان برسد. اما این را در نظر داشته باشید که کوینکس تقریباً از تمام ارزهای پرکاربرد پشتیبانی میکند. یکی از ارزهای اتریوم و تتر را انتخاب کنید(تتر برای پوزیشن لانگ استفاده میشود و اتریوم برای پوزیشن کوتاه).

با ورود به این بخش لازم است کد تأییدی که از طرف صرافی کوینکس برایتان ارسال میشود را وارد نمایید. این هزینه ها غیر قابل بازگشت هستند و صرافی آن ها را به کاربران باز نمی گرداند. یکی از تقسیم بندی های که در رابطه با انواع صرافی ها وجود دارد، متمرکز بودن یا نبودن خدمات آنهاست، به این معنا که در صرافی های غیرمتمرکز کاربران دارایی های خود را به کیف پول شخصی شان برده و در صرافی نگهداری نمیکنند، اما صرافی های متمرکز این طور نیست و این نیاز وجود دارد که کاربران دارایی های خود را به کیف پول صرافی ببرند و با این تعریف میتوانیم بفهمیم که امنیت صرافی های غیر متمرکز بالاتر از صرافی های متمرکز است، حالا نکته جالبی که در رابطه با صرافی کوینکس وجود دارد این است که کاربران باید سرمایه خود را برای مدتی در کیف پول صرافی نگهداری کنند؛ در صورتی که بارها و در اطلاعیه ها گوناگون این صرافی ادعا کرده که یک صرافی غیرمتمرکز است اما شواهد نشان دهنده این موضوع نیست.

2. دارندگان این ارز دیجیتال میتوانند در استرلینگ صرافی کوینکس شرکت کنند. کوینکس یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال است که از معتبرترین صرافی های بازار ارز دیجیتالی به حساب می آید و از این رو بسیاری از سرمایه گذاران برای انجام دادن فعالیت های خود در بازار ارز دیجیتال از این نوع صرافی کمک دریافت می کنند و خرید و فروش ارز های خود را از طریق این صرافی صرافی coinex انجام می دهند. برای احراز هویت نیز هیچ مشکلی وجود ندارد زیرا شما به ارائه مدارک موردنظر سایت میتوانید بهراحتی احراز هویت خود را انجام دهید با این کار دیگر برای برداشت از حساب خود در صرافی کوینکس محدودیتی نخواهید داشت.

اگر شما در این مسیر با ضرر پوزیشن خود را نبندید و قیمت بیت کوین به 64000 تتر برسد، این به آن معناست که هم اکنون ضرر شما به اندازه 16000 تتر است که به اندازه ی کل سرمایه ی اصلی شما در این معامله می باشد. توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده باید به انگلیسی باشد و دقیقاً با مشخصات پاسپورت شما مطابقت داشته باشد. این ایمیل در واقع کدی 6 رقمی است که باید آن را در کادر پشت send code وارد نمایید و سپس گزینه Next را انتخاب کنید. در صفحه باز شده باید Send code را بزنید تا کدی به ایمیلتان وارد شود. گزینه پیش فرض در صفحه، انتقال عادی یا Normal Transfer است، می توانید مستقیماً یک آدرس وارد کنید یا می توانید بر روی آدرس فعلی کلیک کنید و از گزینه اضافه کردن آدرس برای ذخیره آدرس جدید استفاده کنید. 1. کار کردن با صرافی «Coinex» بسیار آسان است.