بازسازی آسانسور بازسازی آسانسورهای قدیمی بازسازی آسانسور قدیمی بازسازی کابین آسانسور

با استفاده از مواد مرغوب و جدید در بازسازی کابین هزینه بازسازی را افزایش می دهد و در مقابل کابین از کیفیت بالایی برخوردار می شود. مجموعه رایا آسانسور با طراحی و ساخت کابین آسانسور به صورت خاص، در بازسازی کابین از قطعات و مواد مرغوب استفاده کرده و با تعیین قیمت مناسب در بازسازی ها توانسته در راستای کسب رضایت مشتریان گام های بلندی بردارد. در این شرایط به طور کامل نسبت به نوسازی اقدام می‌شود که هزینه بالاتری را باید پرداخت کنید. نوع دوم تعویض پنل‌ها است که در این روش تنها روکش دیوارها تعویض می‌شود. برای بازسازی کابین آسانسور معمولا با توجه به نیاز آسانسور و میزان هزینه پرداختی خدمات ارائه می‌شود. البته شما می‌توانید برخی خدمات که چندان به آنها نیازی نیست را هم از افرادی که نسبت به بازسازی اقدام می‌کنند، درخواست کنید تا برای شیک‌تر و به روزتر شدن آسانسور، اقدامات لازم انجام شود.

اجزای اصلی در آسانسورهای کششی که باید بازسازی شوند

ویژگی های متفاوت کابین آسانسور استیل را بشناسید کابین آسانسور استیل با ویژگی های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. ظرافت و زیبایی در طراحی کابین آسانسور می تواند یکی از ویژگی های مثبت برای مشتریان و کاربران ساختمان باشد. حتماً برای هماهنگی مراحل بعدی و شروع به انجام بازسازی آسانسور، با یک متخصص کار بلد و مطمئن تماس گرفته سایت آتیس و مشاوره بگیرید.

سیم کشی شاسی کابین آسانسور چه مراحل و نکاتی دارد؟

همانطور که می دانید، یکی از عمومی ترین وسایل حمل و نقل در جهان آسانسور ها می باشند و از همین رو لازم است که کاملا ایمن، زیبا و کارآمد ساخته شوند. اما آسانسور هم مانند بسیاری از وسایل دیگر، دارای عمر مفید خاص خود می باشد بنابراین با بازسازی آسانسور می‌ توانید عمر تازه‌ ای به آن ببخشید. عمر مفید قطعات حتی با داشتن بهترین برنامه سرویس و نگهداری آسانسور و استفاده از بهترین و مدرن‌ ترین قطعات به‌پایان رسیده و تجهیزات از حالت مطلوب خارج می‌ شوند. بسته به نوع، برند و کیفیت قطعه مورد نظرهزینه‌های به روزرسانی و بازسازی آسانسور متغیر هستند. به عنوان مثال برای جایگزینی قطعه ریل در آسانسور احتمالا نیاز به پرداخت هزینه‌ای حدود 2 میلیون تومان به بالا خواهید داشت.

بازسازی آسانسور بازسازی آسانسورهای قدیمی بازسازی آسانسور قدیمی بازسازی کابین آسانسور

بعضی از وسایل با گذر زمان فرسوده می‌شوند و ظاهر زیبای خود را از دست می‌دهند. گاهی نیز ظاهر آن واقعا ازمدافتاده و قدیم‌ست، یا کسانی که باآن سروکار دارند، نیاز به یک نوسازی دارند. این وسایل حتی اگر هیچ اختلالی در کارکرد مکانیکی خود نداشته باشند به دلیل ظاهرشان باعث ایجاد حس ناامنی در افراد می‌شوند یاحداقل حس خوبی را منتقل نمی‌کنند.

در برخی از کابین ها از پوشش تمام استیل و در برخی دیگر از پوشش نیمه استیل در بازسازی کابین استفاده می شود. در کابین تمام استیل، پوشش داخلی کابین تماما از جنس استیل ساخته می شود حتی زوار و نوار ها نیز از جنس ورقه های استیل می باشد. طرح هایی مثل استیل میرور طلایی ، استیل میرور دودی ، استیل شامپاینی طوری ساخته شده اند که از لحاظ کیفیت و زیبایی در جایگاه بالایی قرار می گیرند. هزینه بازسازی کابین آسانسور تمام استیل بسیار بالاتر از پوشش های دیگر است.

بنابراین اگر به دنبال بازسازی با قیمت مناسب‌تری هستید، می‌توانید از این نوع محصولات استفاده کنید. قیمت‌های ذکر شده تنها به منظور ارائه حدود قیمتی قطعات ذکر شده‌اند و به هیچ وجه قیمت‌های نهایی و ثابت نیستند. برای اطلاع از قیمت‌های لحظه‌ای و به‌روز قطعات، از خدمات استعلام قیمت شرکت آسانسور هخامنش استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این موضوع می‌تواند تاثیر عمده‌ای بر جذابیت ساختمان و حتی جذب مشتری داشته باشد. مانند تمام اجزای یک ساختمان، آسانسورها نیز بعد از مدتی به تعمیر و بازسازی آسانسور نیاز پیدا می کنند و باید هرچه زودتر برای بازسازی و تعمیر آنها دست به کار شد. اگر دوست دارید بدانید در هنگام بازسازی آسانسور چه کارهایی باید انجام شود، تا انتهای این نوشته همراه ما باشید. در بازسازی آسانسور قسمتهای مختلفی قابل تغییر هستند که بنا به درخواست مشتریان، بودجه و قیمت بازسازیآسانسور و تشخیص کارشناسان این موارد تعیین می شوند.

در صورتی که شما نیز با این مشکلات دست­ وپنجه نرم ­می‌­کنید و به بازسازی آسانسور در تهران، شیراز، کرج و… نوسازی هر کدام از آیتم های زیر در افزایش هزینه بازسازی کابین آسانسور مؤثر است. برای کف کابین آسانسور می‌توانید از انواع سنگ‌ها و یا موکت استفاده کنید.

  • حتما از طرح ها و مدل های جدید و بروز استفاده کنید و زیبایی کابین آسانسور را دو چندان کنید.
  • هزینه کابین جدید بیشتر است و حدود 15 درصد از هزینه نوسازی آسانسور را به خود اختصاص می دهد.
  • نوع جنس بدنه، تزئینات اسانسور و سقف کابین ، تجهیزات روشنایی مورد استفاده، نوع پنل های کنترل و سایر تجهیزات مورد استفاده در کابین و یا به طور کلی تعویض کابین از عواملی است که قیمت بازسازي و نوسازی آسانسور را متغیر می نماید.
  • انجام کلیه امور مربوط به فروش ، نصب و خدمات پس از فروش انواع آسانسور فروش قطعات نوسازی آسانسور های…

بعد از بازسازی و نوسازی آسانسور، میزان امنیت افراد در آسانسور بسیار بیشتر می شود. در هنگام تعمیر و بازسازی اسانسور می توان تمام اجزای فرسوده و قدیمی را با تجهیزات جدید جایگزین کرد. به طور کلی می توان گفت که تجهیزات آسانسور به دلیل کار زیاد، فرسودگی، مشکل در نصب و استفاده نادرست خراب می شوند و به تعمیر آسانسور یا تعویض نیاز پیدا می کنند. آسانسور تنها وسیله رفت و آمد ترافیکی است که مورد استفاده تمامی گروه های سنی قرار می گیرد و عمومی ترین وسیله جابجایی عمودی در جهان است.