بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی لست سکند | allescape

انتخاب بهترین اتاق فرار همیشه با خودتونه و قطعا زمانی که به چند نفر پیشنهاد بدید، از توی اون نفرات چندتا ناراضی درمیاد. این مجموعه در حال حاضر با در اختیار داشتن بزرگ‌ترین اتاق فرارهای ایران، تلاش دارد تا تجربه‌ای متفاوت را در اختیار علاقه‌مندان به اسکیپ روم قرار دهد. مجموعه اسکیپ رومیست، چهار بازی فعال در تهران و دو بازی فعال در اردبیل دارد. اتاق فرار آرماگدون با ژانر آخرالزمانی، پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیز‌ترین و بزرگ‌ترین محصول اسکیپ روم است؛ جایی که شما یک بازی کامپیوتری را در واقعیت تجربه خواهید کرد.

یکی از مجموعه‌ اتاق فرارهای تهران که در شمال غرب قرار دارد، مجموعه بوم اسکیپ است که دارای ۳ اتاق فرار فعال است. اتاق‌های رستگاری بیولوژیکی، وارونگی و حریم شخصی اتاق‌های این مجموعه هستند. اولین نسخه از بازی‌های فرار از اتاق که به‌صورت مجازی طراحی شده بود، در ابتدای سال‌های ۲۰۰۰ میلادی به بازار وارد شد. در واقع این بازی‌ها، بازی‌های موبایلی بودند که بازیکن باید با حل معماهای مختلف از یک محل خارج می‌شد یا گره از راز بازی می‌گشود.

همه چیز درباره‌ی پارک آبی اوپارک تهران

شعبه سعادت آباد واقع در بوستان شقایق از شهریور 1399 میزبان اتاق فرار شبح بازارچه بوده است. اتاق فراری در سیک تیاتر تعاملی که موجی نو در صنعت اتاق فرار ایران به وجود آورد. اتاق فرار معروف بعدی که متعلق به 13th Gate Escape هست، “The Collector” نام داره. بازیکن ها توی این بازی بعد از ربوده شدن توسط یه قاتل روانپزشک، ته یک چاه عمیق رها می شن.

  • علاوه بر این لازم است اشاره شود که تعداد افراد شرکت‌کننده در هر بازی ۴ الی ۸ نفر خواهد بود.
  • بخش یازده تیمارستان آبان محل نگهداری بیماران قاتل و با درجه خطر بالا است و به همین جهت همواره تحت مراقبت های ویژه ای قرار دارد و گزارش های روزانه از این بخش به مراکز امنیتی ارسال می شود.
  • جالب است بدانید که مفهوم و محبوبیت اتاق فرار به گذشته‌های دور بازمی‌گردد.

اسکیپ روم ساعاتی پر هیجان، پر استرس، شاد و چالش برانگیز برای شما و دوستان‌تان ایجاد می‌کند. یکی از سخت‌ترین و دشوارترین اتاق فرارهای تهران، همین اتاق فرار کشتی دزدان دریایی است. خیلی از افرادی که تجربه بازی در این اتاق را دارند می‌گویند که هر معما کمی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر از قبلی بود. یکی از نکاتی که حتما قبل از تجربه اتاق فرارهای تهران باید به آن توجه کنید، محدودیت تعداد نفرات است که در اتاق فرارهای مختلف متغیر است.

۶. اتاق فرار کمپ آلفا

شما در مجله اتاق فرار می توانید لیست بهترین اتاق فرارهای ترسناک را مشاهده و به صورت آنلاین آنها را رزرو نمایید. از دیگر نمونه های مهیج که می توان به عنوان ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا در لندن در نظر گرفت، BREAKIN’ ESCAPE ROOMS | Highbury & Islington می باشد که در آن چند سناریوی مهیج پیاده سازی اسکیپ روم برای بزرگسالان شده است. Blackwings’s Cave شرایطی را فراهم نموده است تا به شوالیه کمک کنید تا معماهای مختلف را حل کند و در نهایت شهر را نجات دهید.

مجموعه اتاق فرار مرکز بازی‌های فکری تجریش

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی لست سکند | allescape