ترافیک سنگین آزادراه قزوین- کرج – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

روشنی درباره آخرین وضعیت جوی نیز توضیح داد: برخی از محورهای استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، کرمان و یزد دارای بارش برف و باران بوده و در برخی از محورهای استان‌های قم، مرکزی، فارس، هرمزگان و همدان نیز بارش باران گزارش شده است.

وی محور مسدود شریانی را ریگان – ایرانشهر و محورهای دارای انسداد فصلی را لاسم – ارجمند، وازکبلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، جدید هشتگرد – طالقان و گنجنامه – تویسرکان اعلام کرد.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5666875/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%82%D8%B2%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AC

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت محورهای شمالی را اعلام کرد و گفت: محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) با ترافیک روان همراه است و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های پایانه شهید کلانتری و پل فردیس خبر داد و گفت: در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا نیز ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی افزود: محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن با ترافیک سنگین همراه است.