ترافیک سنگین در آزاد راه کرج – قزوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

معصومی ادامه داد: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

وی درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌ها نیز اظهار کرد: برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، البرز، مازندران، زنجان، قزوین، همدان، کرمانشاه، فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد دارای بارش برف و باران است.

معصومی همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های تهران، ایلام و بوشهر خبر داد.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: محور هراز (رفت و برگشت)، واقع در استان مازندران، از روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ‌های ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه، از ساعت ۲۳ تا ۶ صبح روز بعد، به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده‌ای، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس را دارای ترافیک سنگین اعلام کرد و گفت: در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی افزود: محورهای مسدود غیر شریانی خوانسار – بوئین، کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه‌های چری، تاراز و شاه منصوری)، سروآباد- اورامانات (گردنه ژالانه) و مهاباد – بوکان هستند.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5702715/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AC-%D9%82%D8%B2%D9%88%DB%8C%D9%86

معصومی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز گفت: آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا دارای ترافیک سنگین است.

وی افزود: آزادراه قزوین – رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محور مسدود شریانی را ریگان – ایرانشهر اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور به بیان شرایط ترافیکی و جوی امروز محورها پرداخت و با اشاره به تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت)، گفت: محور چالوس دارای بارش برف و باران و محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال دارای بارش باران است.