ترافیک سنگین در چالوس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

در شبانه‌روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۰۳ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳.۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۷، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت گرفته که مسافران با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

در ادامه این گزارش آمده است، کمربندی محمودآباد – فریدونکنار واقع در استان مازندران به دلیل اجرای عملیات راهداری، مسیر جنوبی (محمودآباد – فریدونکنار) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر انجام می‌شود.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5608628/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%B3

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

به گزارش خبرگزاری مهر بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس از منطقه نساء تا گچسر گزارش شده است. همچنین تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار است.