تردد روان در آزادراه تهران–شمال – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور امروز بیستم اسفندماه، درخصوص وضعیت جاده‌ها توضیح داد و گفت: در محورهای شمالی، محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران–شمال و آزادراه قزوین – رشت تردد روان است و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

برقی آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها را نیز تشریح کرد و افزود: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین–کرج – تهران محدوده‌های مهرویلا و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده‌های گرمدره و وردآورد گزارش شده است.

به گفته برقی محورهای مسدود غیر شریانی، خوانسار – بوئین و کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه‌های چری، تاراز و شاه منصوری) اعلام شد.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت تردد با تغییر مسیر را اعلام کرد و ادامه داد: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

همچنین محورمسدود شریانی، محور ریگان– ایرانشهر است.

شایان ذکر است محورهای لاسم – ارجمند، وازکبلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، جدید هشتگرد – طالقان و گنجنامه – تویسرکان دارای انسداد فصلی هستند.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5730067/%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84

وی با بیان این‌که ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران حدفاصل دهشاد تا احمدآباد مستوفی و ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در اکثر مقاطع وجود دارد، گفت: در خصوص آخرین وضعیت جوی نیز بارش باران در برخی از محورهای استان خراسان رضوی رخ می‌دهد.