تهران شرایط آبی سختی دارد

تهران شرایط آبی سختی داردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل ازپاون، آقای علی‌اکبر محرابیان در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره وضعیت آبی و بارندگی کشور، اظهار کرد: امیدواریم در آینده شاهد بارش بهتری باشیم و وضعیت سد‌ها بهتر شود، ولی در شرایط موجود به خصوص در تهران وضعیت سختی به لحاظ آبی داریم و از مردم تقاضا داریم با مدیریت خوبی که دارند، کمک کنند تا مشکلی پیش نیاید.

محرابیان همچنین درباره وضعیت صادرات و واردات برق کشور اظهار کرد: بر اساس قرارداد‌هایی که داریم، در زمان‌هایی که مازاد تولید برق داریم، صادرات انجام می‌دهیم و زمان‌هایی که نیاز به برق داریم، واردات انجام می‌دهیم و در فاز صادرات و واردات برق در تلاشیم تا حداکثر منفعت را برای کشور در نظر بگیریم.


منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/3639884/%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

وزیر نیرو تاکید کرد: امیدواریم در حوزه آب هم همین طور باشد. مردم بهتر از ما می‌دانند وقتی می‌گوییم شرایط سخت است، خودشان به صورت خودکار مدیریت می‌کنند، امیدواریم این شرایط در بخش آب هم حاکم باشد.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه برق با مدیریت خوبی که مردم عزیزمان انجام دادند تابستان را بدون خاموشی در کشور پشت سر گذاشتیم و در بخش خانگی هیچ‌گونه خاموشی نداشتیم و در دیگر بخش‌ها هم مردم مدیریت خوبی را انجام دادند.

وزیر نیرو گفت: در شرایط موجود به خصوص در تهران وضعیت سختی به لحاظ آبی داریم و امیدواریم با همکاری مردم وضعیت موجود را مدیریت کنیم .