رشد ۲۵ درصدی اعزام اتوبوس‌های اربعین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بنابراین گزارش روز گذشته نشست هماهنگی عملیات سفرهای بازگشت زائران اربعین حسینی و اعزام ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیران کل ستاد و مدیران کل حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های کشور برگزار شد.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5591035/%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%DB%B2%DB%B5-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A8%D9%88%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B9%DB%8C%D9%86

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: مدیران کل ستادی با حفظ مسئولیت‌های تعیین شده در قرارگاه مرکزی حمل و نقل و مدیران کل استان‌های مرزی، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه‌های فعالیتی ذی ربط ارائه کردند و در زمینه چالش‌ها و مشکلات احتمالی هم فکری و تبادل نظر صورت گرفت.

معاون وزیر راه شهرسازی تصریح کرد: راستی آزمایی و رصد اعزام اتوبوس‌ها از طریق سامانه‌های صدور صورت وضعیت آنلاین و تردد شمار برخط فراهم بوده و کارشناسان این سازمان به صورت لحظه‌ای وضعیت تردد اتوبوس‌ها و استقرار در پایانه‌ها را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، داریوش امانی با بیان اینکه روز گذشته تعداد اتوبوس‌های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش داشت، گفت: با توجه به اوج سفرهای بازگشت زائران جمع کثیری از مدیران و کارکنان ستادی و استانی در پایانه‌های مرزی کشور حضور مستمر دارند و پاسخگوی سوالات و رسیدگی به شکایات زائران هستند.

وی بیان کرد: با تلاش و پیگیری‌های به عمل آمده از سوی بخش حمل و نقل جاده‌ای و تشکل‌های صنفی تعداد اتوبوس‌های اعزامی به مرزها، نسبت به روز گذشته افزایش ۲۵ درصدی داشته و در روزهای آتی این روند سیر صعودی می‌یابد.