طراحی داخلی اداری

همچنین هزینه آن هم نسبت به هزینه های ساخت و ساز دیوار و اتاق بسیار پایین تر است. اضافه کردن سینک های مخصوص شستن ظروف و دست ها در مکان هایی همچون آبدارخانه و مکان های استراحت و همچنین قرار دادن وسایل ضدعفونی کننده دست ها در مکان های کلیدی دفاتر ضروری است. به ویژه برای طراحی دکوراسیون اداری به شیوه مدرن میز کار یک وسیله ضروری است که باید استحکام و زیبایی کافی را داشته باشید. بنابراین پیش از هرچیز به یک میز چوبی با طراحی زیبا و ابعاد مناسب نیاز دارید. ضمن اینکه باید به تعداد افراد خانواده که قرار است با شما زندگی کنند و کودکان نیز توجه داشته باشید. افرادی که در خط مقدم طراحی محل کار قرار دارند، تلاش میکنند ضمن ایجاد یک محیط تجاری منسجم که پذیرای نوآوری، فرهنگ و چشم انداز شرکت است، نیازهای روزافزون مشاغل را در نظر گرفته و تمرکز زیادی بر افزایش بهزیستی و شادی کارکنان در محیط کار داشته باشند. اگر محل نشستن آن ها مناسب با ارگونومی بدن نباشد ، پس از مدت کوتاهی آن ها احساس خستگی و درد می کنند و علاوه بر کاهش بازدهی کاری آن ها ، برای سلامتی خودشان نیز مشکل ایجاد می شود .

پذیرش یا رسپشن در محیطهای کاری دیگر، رستوران، هتل، بیمارستان و کلینیک، مراکز آموزشی و… در انتخاب رنگ باید محدودیت های آن اداره یا سازمان را در نظر گرفت. در چنین حالتی می توان یک اتاق کنفرانس را در نزدیکی اتاق مدیریت طراحی نمود، اتاق کنفرانس باید به نحوی طراحی شود که مدیریت بتواند به شکل مستقیم به آن دسترسی داشته باشد. آنقدر باید ناظر روی کار و مراحل پروژه کنترل داشته باشد که هر کجا دید کار ها به خوبی و سر وقت پیش نمی رود و یا مشکلی پیش آمده است، سریعا بتواند حل و دکوراسیون داخلی محیط اداری فصل کند. جانمایی درست کانتر یا میز منشی هم از نکاتی است که نباید از آن غافل شد. نمیتوان در یک اتاق کوچک مبلمان، میز خدمت و کتابخانهها، همگی را به کار برد. یک طراح داخلی فضاهایی ایجاد می کند که نیازهای کارفرما را برای زیبایی شناسی ، ایمنی و عملکرد ، برآورده کند . از نورها در پایین استفاده کنید تا فضا خوب و دلپذیر تصور شود و قطعاً شما باید وسایل الکترونیکی را در گوشهای از اتاق که فضای کافی داشته باشد قرار دهید. انتخاب رنگ نقش مهمی بازی میکند و شما قطعاً باید از رنگ طلایی در تمام نقاط برجسته استفاده کنید.

نحوه جداکردن پلان ها نقش مهمی در طراحی داخلی دارد. رزومه کاری موفق: با بررسی رزومه کاری شرکت میتوانید اطلاعات مهمی در مورد سبک کاری، نوع طراحی و کیفیت اجرا بدست آورید. این سبک از فضای کاری اخیراً در شرکتهایی مانند Google بسیار محبوب شده است و به جای فضاهای کار فردی، فعالیت­های گروهی تأکید می­شود. ساختار مدولار در مقایسه با طراحی جداول بزرگ جداگانه باعث استفاده بهینه از فضا میشود. ممکن است شما به عنوان کارفرما ، خواسته هایی داشته باشید که متناسب با نیازهای زندگی شما نیست . اگر مطمئن نیستید که فضای کار شما در آینده چگونه خواهد بود، بنابراین ممکن است انعطاف پذیری این نوع طرح را دوست داشته باشید و بدون متحمل شدن هزینه­های بیش از حد برای فضای جدید بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

مجری دکوراسیون اداری و تجاری باید تمام جزییات طرح را با دقت زیاد بررسی کند و برای اجرای بی کم و کاست آن آمادگی کامل را داشته باشد. البته میتوان با رنگهایی مثل کرم و سفید نیز دکوراسیون مدرن را طراحی کرد. هر چقدر کیفیت متریال بالاتر باشد دیر تر پوسیده و خراب می شوند و دیرتر نیز نیاز به تعمیر و جایگزینی پیدا خواهند کرد. رنگ قرمز نیز دارای انرژی بسیار زیادی است. انتخاب یک فضای آرامش بخش و زیبا برای استراحت و بازیابی انرژی از جمله مواردی است که در دکوراسیون اداری اروپایی به آن توجه جدی می شود.

تمام آنچه در محیط کار وجود دارد، اعم از رنگ ها، نور، مبلمان و المان ها، بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر انرژی و روحیات کارکنان تاثیر میگذارد. عوامل بسیار وجود دارند که در دکوراسیون داخلی اداری حائز اهمیت می باشند. شما میتوانید بدون اینکه نیاز به خراب کردن دیوار یا سازه ای باشد، دکوراسیون اداری خود را هر زمان که بخواهید تغییر دهید. در بخش ورودی ، سه عدد مبل برای انتظار کارفرما (مشتری) در نظر گرفته شده و کارفرما می تواند با تماشای تلویزیون منتظر مدیر یا سایر افراد بماند. باشگاه داری در رشته فوتبال، داشتن یک تیم مجهز به اتوموبیل رانی فرمول 1 و روابط متقاطع با تمام تولیدکنندهها و کمپانیهای بزرگ از بزرگترین فعالیتهای ردبول محسوب میشود. مبلمانی که در دکوراسیون اداری به کار گرفته می شوند، هر کدام مانند یک اثرهنری هستند و جنس بیشتر آنها چوب است که باعث گرما بخشیدن به فضای اداره می شود.

دیوارپوش در طرح ها و انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند، بنابراین میتوانید آنها را با هر سبک مبلمان ای که دارید ست کنید. طرح معاصر از کلمه امروزی گرفته شده و معمولا با مد و ترند های روز تغییر می کند. رنگ وسایل نباید اختلاف چندانی داشته باشند، به عنوان مثال نمیتوان پردههای سفید را با مبلمان قهوهای ترکیب کرد. اینکه چه سبکی برای محیط اداری مناسب تر است به عوامل زیادی بستگی دارد و برای این کار می توان از انواع الگوهای کلاسیک، مدرن، مینیمال و غیره استفاده کرد. در این مرحله استفاده از مبلمان اداری مینیمال اهمیت خود را نشان میدهد. طراح آرشیتکت برای ایجاد ارتباط با فضای طبیعت در طراحی سقف از آسمانه مجازی (سقف کشسان با طرح آسمان) بهره برده تا حال و هوای شما را بهتر کند. چرا که پلان های مدرن امکانات بیشتری در اختیار کارکنان قرار می دهد و در عین حال که فضای شخصی هر فرد رعایت می شود، محیط های باز بیشتری برای معاشرت و کار گروهی در آن تعریف می شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در لحظه ورود به یک شرکت یا اداره، بدون اینکه دقیقا دلیلش را بدانید احساسی خوب همراه با آرامش را تجربه می کنید و در کنار آن هیچ عجله ای برای بیرون رفتن از آن شرکت ندارید!

تلاش ما در این پروژه ایجاد فضایی کارآمد مطابق با نیازهای کارفرما است . در این طراحی تلاش بر این است که حواس پرتی ها و سر و صدا را در محیط کاری برای کارکنان به حداقل برساند تا با تمرکز و بازدهی بیشتر بر روی پروژه خود کار کنند. در طراحی داخلی اداری مدرن از مبلمان راحت و بزرگ برای میزبانی در قرارهای کاری استفاده میشود. در دفاتر باز، دیوارها و موانع فیزیکی محیطی حذف شدهاند و تمامی کارکنان در یک فضای واحد و بدون اتاق به انجام امور کاری خود مشغول هستند. گردش افقی در طبقات: مانند ورودی ها، راهروها، فضاهای مکث و تقسیم، به علاوه سطوح زیرساخت (دیوارها و ستونها) در طبقات و مسیرهای تاسیساتی.

طراحان داخلی ما پیشنهاد می کنند از یک تم به عنوان الهام اولیه و به دنبال آن ترکیبی از سبک های مختلف طراحی برای ظاهر لایه ای تر استفاده کنید. اون چیزی که بیش از همه در طراحی دفترِ کار مدرن نقش داره، طراحی بر اساس نیاز کارکنان، رضایت اونها از فضای کار و ایجاد یک تجربه کاربری فوقالعادهاس. سر و صدا در این نوع پلان بیشتر است چون محیط ها به طور کامل از هم تفکیک نمی شوند. به طور معمول مبلمان چرم در این نوع طراحی به کار میرود. به طور معمول در طراحی داخلی اداری مدرن از صنایع چوبی استفاده زیادی میشود. از پانل­های چوبی سنتی گرفته تا مدلهای مدرن فلزی و شیشه­ای. استفاده از پنجره های بزرگ در همین راستا، میتواند زیبایی خاصی به محیط ببخشد. در این مقاله شما را با ایدههایی آشنا میکنیم که به کار گرفتن ترکیبی از آنها میتواند فضای کارتان را به جایی، نه تنها برای کار کردن بلکه به محیطی برای لذت بردن تبدیل کند؛ خواه یک ساختمان باشد یا یک دفتر کوچک. در این زمینه شما میتوانید با کارشناسان پادایران تماس بگیرید و از جزئیات هزینههای طراحی داخلی مطلع شوید. در این سبک طراحی دکوراسیون اداری بیش از همه از صنایع چوبی استفاده میشود.

این پویایی باعث میشود که با گسترش و توسعه تیم­ها یا بخش­ها، نیاز نباشد که دکوراسیون شرکت را تغییر دهید تا با نیازهای متغیر شرکت شما سازگار شود. یک طراحی دکوراسیون اداری لاکچری و مدرن باید با متریال های جدید و ایده های خلاقانه ای انجام شود. برای مثال ایجاد محیطی مانند کافه برای نوشیدن یک فنجان قهوه و استراحتی کوتاه می تواند محیطی زنده را پدید بیاورد که در آن کارکنان احساس راحتی در محیط کار خود داشته باشند. اما مهمترین مزیت پارتیشن اداری مدولار این است که به همان راحتی که راه اندازی می­شود، برچیده می­شود. این اشیا نیز از مهمترین بخشهای طراحی داخلی اداری مدرن هستند. در ادامه باهم بررسی میکنیم که برای طراحی داخلی اداری مدرن غالبا از چه وسایلی باید استفاده کنیم. در طراحی مدرن از مبلمان راحت و جادار استفاده میشود.

همانطور که می دانید، هر اداره دارای کارمندانی با رده های شغلی و وظایف متفاوتی می باشد و هرکدام از این کارمندان دارای نیازهای فضایی (مانند اتاق های مجزا) می باشند تا بتوانند به وظایف خود راحت تر رسیدگی کنند. برای مثال یک گوشه از محیط کار باید به گونه ای طراحی شود که همزمان دو نفر بتوانند در آنجا کار کنند، محل برگزاری یک جلسه کوچک باشد و همچنین محل استراحت فردی به حساب بیاید. شما برای نگهداری پوشه و مدارک اداره یا محل کارتان حتما به کمد اداری نیاز دارید. در گذشته اداره و محل کار دکوراسیون ویژهای داشت که امروزه به آن دکوراسیون مدرن گفته میشود. کیفیت طراحی دکوراسیون داخلی باید بسیار بالا باشد.