فروش گرمکن غذا صنعتی پرسنلی و اداری 10 نفره تا 200 نفره-اخگرتابش

گرم کن غذا صنعتی مخصوص گرم کردن انواع غذاهای طبخ شده پرسنل می باشددر تمامی مراکز اداری، آموزشی کارخانجات، مدارس و حتی فروشگاه ها akhgartabesh.com قابل استفاده است. ویژگی گرمکن صنعتی اخگر تابش – تولید گرمکن صنعتی برای انواع بخش های صنعتی از مهمترین تاسیسات مورد نیاز محسوب می شود. معمولا از گرمکن ها برای گرم نگه داشتن مواد غذایی استفاده می شود که در مدل ها و ظرفیت های متنوعی ارائه می شوند. برای خرید گرمخانه های غذا شرکت روماکینگ میتوانید به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری از شرکت و خط تولید آن بازدید نموده و خریدی بدون واسطه و مطمئن را تجربه کنید . همچنین برای دریافت مشاوره تخصصی میتوانید با کارشناسان فروش شرکت روماکینگ تماس حاصل نمایید.

  • این گرمکن اداری دارنده ی 3 تا 15 طبقه است این طبقه ها دو جداره و دارای عایق حرارتی پشم سنگ بهداشتی و بدنه ی دوجداره که جداره ی داخلی از گالوانیزه و جداره ی بیرونی از جنس استیل 430می باشد که برای نگهداری و گرم نکه داشتن انواع غذا با گنجایش 10 الی 200 طرف غذارادارد.
  • قیمت گرمخانه غذا بسته به ظرفیت غذایی آن ، مدل پنل کاربری آن و انرژی مصرفی آن میتواند متفاوت باشد .
  • جنس گرمکن غذا 50 نفره گازی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،ترموکوبل،درجه و فندک عالی.

دستگاه گرمخانه یا گرمکن غذا بهترین وسیله برای گرم نگه داشتن غذا در رستوران‌ها، ادارات، تالارهای پذیرایی و … دستگاه گرمکن غذا ازتجهیزات پخت رستوران و فست فود و مانند فر بزرگی است که تایمر دارد و می‌تواند انواع غذا را در مدت کوتاهی گرم کند و برای مدتی طولانی گرم نگه دارد. دستگاه گرمکن غذا با برق یا گاز شهری کار می‌کند و بر اساس ظرفیت به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شود. گرمکن غذا 20 نفره، 50 نفره، 100 نفره، 200 نفره و رومیزی از کاربردی‌ترین انواع این تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

جنس گرمکن غذا 70 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. جنس گرمکن غذا 50 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق کالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. جنس گرمکن غذا 30 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. جنس گرمکن غذا 10 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق کالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. این گرمکن متناسب با اندازه خود دارای 3 تا 15 طبقه می باشد طبقه دو جداره و دارای عایق حرارتی پشم سنگ بهداشتی و ایمن و امکان نگهداری انواع غذای طبخ شده و با ظرفیت گرم کردن غذا 10 تا 200 ظرف را دارا می باشد.این گرمکن دارای بدنه دو جداره است، جداره داخلی ورق گالوانیزه نسوز و جداره بیرونی ورق استیل 430 می‌باشد.

فروش گرمکن غذا صنعتی پرسنلی و اداری 10 نفره تا 200 نفره-اخگرتابش

شما می توانید برای آگاهی از قیمت ها و اطلاعات بیشتر با شرکت معتبر اخگر تابش تماس بگیرید. لطفا جهت درج سفارشات خود به این شرکت میتوانید از طریق بارگذاری اطلاعات خود موارد ذیل را کامل و نسبت به ارسال فرم خود اقدام فرماید تا در اسرع وقت همکاران این شرکت اقدام نمایند . کلیه محتوای این سایت مربوط به آریا استیل نوین و کپی برداری غیر مجاز میباشد. لطفاً قبل از ثبت سفارش قیمت و متریال مورد استفاده را با واحد فروش هماهنگ کنید.

کانتر گرم

قیمت گرمکن غذا رستورانی در اردیبهشت 1401 از پنج میلیون و دویست هزار تومان میباشد. دستگاه گرمخانه صنعتی غذا، نام دیگر آن گرمکن غذا می باشد که استفاده ی صنعتی میتواند داشته باشد و ظرفیت آن از 10 نفره الی 200 نفره می باشد. از دستگاه گرمخانه صنعتی غذا برای گرم نمودن انواع غذاهای طبخ شده ی پرسنل استفاده می شود و از همه نواع ظرف غذا اعم از ظروف مایکروفری شیشه ای و پلاستیکی ،قابلمه ، بشقاب، پیرکس، استیل و … استفاده نمود. سامانه گرمایشی افروز به همراه باند تابشی مناسب که می‌تواند دارای لوله هایی با قطرهای متفاوت باشند، توانایی گرمایش مخازن و کوره های مختلف با ابعاد و نیاز های متفاوت را دارد، در محیط های خورنده برای جلوگیری از زنگ زدن و یا خورده شدن لوله های باند گرمایشی می توان از لوله های از جنس استیل استفاده نمود.

گرمخانه غذا تک درب

گرمکن غذای رستورانی به دو روش کار میکند به معنای این است که گرمکن غذا پرسنلی هم با برق و همینطور با گاز شهری قابلیت کارکردن را دارد، گرمخانه غذا در مدل های مختلفی بر اساس ظرفیت و گنجایش تقسیم می شود. دستگاه گرم خانه غذا یا گرمکنیکی از بهترین و پر فروش ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده که از جمله بهترین تجهیرات برای گرم نگه داشتن غذا در رستوران‌ها، هتل ها، ادارات،سلف سرویس ها، تالارهای پذیرایی و … دستگاه گرمکن غذا دارای دو نوع گرمکن صنعتی و گرمکن خانگییکی از پر مصرف ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده و از تجهیزاتی است که بسیار مناسب بوده برای پخت در رستوران و فست فود، گرمکن غذا صنعتی همانند فر بزرگی بوده که دارای تایمر بوده و قادر است که انواع غذای گرم را در مدت کوتاهی گرم کند و برای مدتی طولانی گرم نگه دارد.

گرمخانه غذا دو درب