لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز خرید ارزان

یکی دیگر از تصمیم های عجیب این سریال، حضور نداشتن دشمن های معروف مرد عنکبوتی بود که خیلی از هواداران کمیک ها را دلسرد کرد. به دلایلی که همچنان ناشناخته باقی مانده او از سوی هم نوعان خود طرد شد ولی کاوشگران نژاد کری او را پیدا کردند و تصمیم گرفتند رویش مطالعه کنند و لباس مرد عنکبوتی زن آزمایش انجام دهند. اولین سیمبیوت عالم از شمشیری بود به نام “تمام سیاه” (All-Black) که کنال از سایه خودش خلق کرد تا با آن «سلستیال ها» را به قتل برساند زیرا او میخواست از آنها به خاطر آوردن روشنایی به عالم انتقام بگیرد (شماره 4 از کمیک ونوم را که اینجا ترجمه شده بخوانید).

یک پسرک جوان که با عمو و زن عموی خود زندگی میکند؛ عمویی بسیار سختگیر و زن عمویی مهربان. چون سیمبیوت ها که در نتیجه این حادثه دچار بی ثباتی شده بودند سعی کردند برای خود میزبان پیدا کنند تا زندگی شون معنا و مفهوم پیدا کنه. یعنی درست مثل کمیک بوک های اولیه مرد عنکبوتی، کمیک های میز مارول هم درباره این بود که کامالا خان چطور باید بین حرفه ابرقهرمانی و زندگی شخصی خودش تعادل ایجاد کنه. در پاسخ به همین سوال می توان گفت که ارزش لباس های مرد عنکبوتی فراوان مطلوب و مقدور می باشد به طوری که هر شخصی اهمیت توجه به میزان دارایی در اختیار خویش می تواند یکی از بهترین همین لباس ها را تنظیم نموده و مورد استعمال عکس رونالدو در لباس مرد عنکبوتی قرار دهد. لباس طرح مرد عنکبوتی مناسب کودکان و بزرگسالان تولید می شود و هر شخصی که علاقه مند همین کاراکتر می باشد می تواند متناسب حساس سایز خویش آن را تهیه و در جشن ها و مراسم مدنظر خویش آن را بر بدن کنند.

کاربرانی که قصد خرید کردن لباس مرد عنکبوتی اصل را داراهستند می توانند اهمیت ورود به وب وبسایت مغازه پرشین خرید کردن این متاع را تهیه و تنظیم نمایند بخش اعظمی از وب وب سایت های عرضه کننده لباس اصلی طرح مرد عنکبوتی لباس مرد عنکبوتی به دور از خانه را در کیفیت تحت و دارای فرآورده تقلبی به فروش می رسانند که مهم یک سری توشه استفاده از آن اصلی پاره گی مواجه می گردید که این دستور به جهت مشتریان بسیار ناراحت کننده می باشد. مهم نیست از طرفداران مارول هستید یا دیسی، حتی پر و پا قرصترین دوستداران دیسی هم نمیتوانند علاقهی خودشان را به مرد عنکبوتی پنهان کنند. جنس لباس مرد عنکبوتی واقعی بسیار لطیف و نازک بوده و حالت کشی لباس اسپایدر من سبب میشود که به راحتی و به صورت چسبان بر روی بدن قرار بگیرد و مانند لباس اسپایدر من واقعی بر روی بدن قرار میگیرد. در این موقع بود که سیمبیوت میزبانی جدید برای خودش پیدا میکرد و دوباره این فرآیند تکرار میشد. قابلیت های عجیبی هم دارند که در این مقاله و این مقاله بهشان اشاره شده است.

اخیرا در کمیک Scream: Curse of Carnage که متاسفانه به دلیل کرونا دو شماره آخرش کنسل شدند شاهد بازگشت Big Mother بودیم که به «اندی بنتون» هشدار داد “کنال داره میاد”! اخیرا نیز فاش شد که وقتی کنال داشته اولین شمشیر خود (تمام سیاه) را میساخته، صدای پتک های که بر سیمبیوت فرود می آمده به همراه آتش کوره ای که شمشیر در آن شکل گرفته، موجب ناراحتی سیمبیوت شده و به همین دلیل ذاتا از صدای بلند و گرمای آتش بدشان می آید. این ذهن کندویی جدید به جامعه ای بین کهکشانی صلج جو به نام “مامورین هستی” (Agent of Cosmos) تبدیل شد و میتونست “صدای” هستی را بشنوه و میزبانان لایق را به جنگجویانی شریف تبدیل میکرد تا به گسترش صلح در عالم هستی کمک کنند.

این سیمبیوت ها میتونند در مقابل صدای بلند و همچنین گرما مقاومت بیشتری از خود نشان دهند. ولی این تازه آغاز راه بود و محبوبیت بی نظیر ونوم باعث شد تا پای دیگر سیمبیوت ها نیز به داستان های مرد عنکبوتی باز شود و رفته رفته با گذشته آنها آشنا شویم. در طول یک سری اتفاقات یکساله که به اسم جنگهای سری شناخته میشدند، مرد عنکبوتی لباسی به طور کامل سیاه اصلی لوگوی سفید عنکبوت را به دست آورد که همین لباس نقش و نگار سیاه و سپید خاصی ر در لباسهای مرد عنکبوتی لباس مرد عنکبوتی تازه اصلی تار ساخت کرد.

بعدها کنال فاش کرد که وقتی در مبارزه با سلستیال ها شکست خورد و شمشیرش به دست یکی از دشمنان ثور به نام «گور» افتاد، در سیاره ای دور دست گیر افتاد و شروع کرد به آزمایش روی سیمبیوت ها و آنها را به موجودات دیگر پیوند زد تا تبدیلشون کنه به هیولاهایی شکارچی مانند. داستان The Death of Captain Stacy که در سال ۱۹۷۰ منتشر شد، نمایانگر یکی از مهمترین و بدترین شکستهای عنبکوت همیشه خوشحال ماست. قابلیت مخصوص: با پوشیدن این لباس تمامی حرکات مایلز در بازی به استایل انیمیشن Into the Spider-Verse در میآیند و در مبارزات هم افکتهای صوتی و انیمیشنی مانند صفحات کمیک بوک در صفحه نشان داده میشوند.

در برخی موارد آنها دچار جهش ژنتیکی هم میشوند و قابلیت های جدیدی هم پیدا کنند. انیمیشن مرد عنکبوتی توسط دو همکار بسیار خلاق و خوش سابقه با نامهای فیل لرد و کریستوفر میلر که نام فیلمهای موفق بسیاری در کارنامه آنها دیده میشود، تهیه و تولید شده است. سیمبیوت های فاسد و تبعید شده به مبتلا ساختن سیاره ها مبادرت ورزیدند و بنابراین علیرغم تلاش های مامورین هستی ، سیمبیوت ها در عالم بار دیگر به عنوان هیولاهایی غارتگر شناخته شدند که میزبان خود را از ذهنی و فیزیکی تحت سلطه و کنترل کامل خود در می آورند و مثل انگل از عواطف و بدن آنها تعذیه میکنند. پس از آنکه سیمبیوت ها از کنترل کنال آزاد شدند متوجه شدیم که سیمبیوت ونوم، نهصد و نود و نهمین نسل از نژاد کلینتار است که از تخم هایی در یک غار به وجود آمد.

سیمبیوت ها از یک نژاد بیگانه به نام «کلینتار» (Klyntar) هستند. امروزه هر نوجوانی دوست دارد این شخصیت را با خواندن کتاب، تماشای فیلم ها و کارتون های مرد عنکبوتی بپوشد. با وجود تمام این ها، ردیاب های مرد عنکبوتی یک نقص اساسی و بزرگ دارند: به محض اینکه فرد مورد نظر متوجه این ردیاب گردد، می تواند تله ای برای مرد عنکبوتی بگذارد و او را سمت ردیاب بکشاند. بنابراین توانایی پیمودن دیوارها و سقفها را پیدا میکند و در او یک حس عنکبوتی بهوجود میآید که او را از نزدیک شدن خطر آگاه میکند. به طور عمومی نشان داد که پارکر مرد عنکبوتی است. سروان استیسی نیز به پیتر و می پارکر میگوید قاتل اصلی بن پارکر، فلینت مارکو (مرد شنی) است. روزی او در یک آزمایشگاه توسط یک عنکبوت آغشته به مواد رادیواکتیو گزیده می شود و بدن او دچار جهش ژنتیکی میشود . این سیمبیوت ها در نهایت علیه کنال شورش کردند و او را در مرکز سیاره ای مصنوعی در کهکشان آندرومدا زندانی کردند و اسمش را کلینتار گذاشتند زیرا در زبان سیمبیوتی، کلینتار به معنای “قفس” است و آنجا حقیقتا قفسی بود برای زندانی کردن کنال!

مامورین هستی در نهایت توسط “پویزن ها” منقرض شدند. این سیمبیوت در نهایت به یک سرباز کری ها به نام «کِل – تار» پیوند خورد و بهش آموزش داده شد تا بره و در جنگ بین اسکرال ها و کری ها شرکت کنه (برای آشنایی با کل – تار، این مقاله را بخوانید). او در نهایت سر از سیاره ای به نام “دنیای نبرد” (بتل ورلد) در آورد و آنجا بود که اول ددپول و سپس مرد عنکبوتی پیدایش کردند و به زمین آورده شد و ونوم پدید آمد که بهتره برای کسب اطلاعات کامل در این باره مقاله “20 حقیقتی که باید درباره ونوم بدانید” را بخوانید. سفینه ای که پناهندگان کری سیمبیوت ونوم را در آن با خود حمل میکردند در نهایت در سیاره ای سقوط کرد. اینجا بود که او با میزبانی جدید پیوند خورد و فکر میکرد که میزبانی شایسته و جنگجویی شریف است.

سپس او توانست هر طور شده خودش را از دست او خلاص کند. پیش از آنکه اسپایدی هالند، عمه خود را از دست بدهد او به پیتر گفت که قدرت زیاد باعث میشود او مسئولیتهای بزرگی را به دوش بکشد. موفقیت های تجاری هالند برای حضور در مرد عنکبوتی همچنان ادامه دارد، چرا که انتظار می رود، او برای فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دستمزد سنگینی را دریافت کند. پروانهها هم این کار را انجام ارائه می کنند و نظیر عنکبوتهای طاووسی کار میکنند. درواقع در به عبارتی اولین ماموریت بازی، ما پیتر پارکر را مهم همین لباس میبینیم؛ اما پس از زخم دیدن آن در هنگام انجام ماموریت و مبارزه با ویلسون فیسک، پیتر لباس تازهای را به جهت خویش میسازد که همان لباس پیشرفته و اهمیت بازی Marvel’s Spider-Man است. با این حال، دو دلیل وجود دارد که آخرین لباس مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: No Way Home مهم جلوه میکند.