لزوم تلاش مضاعف برای بهبود کیفیت خدمات در فرودگاه‌ها – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مردم باید توسعه فرودگاه‌ها و بهبود کیفیت خدمات را لمس کنند

تسهیل تردد مسافران با نصب ایربریج در فرودگاه‌های کشور

بذرپاش ضمن ارزیابی آخرین وضعیت پروژه‌های فرودگاهی گفت: مدیران منتظر اعتبار نمانند و با تمام توان به دنبال جذب سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به فعالیت در فرودگاه‌ها باشند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت شرکت فرودگاه‌ها در کشور گفت: این شرکت از حساس‌ترین، پیچیده‌ترین، تخصصی‌ترین و پر مسئولیت ترین شرکت‌های دولتی در کشور است.

سفر شاد، ایران آباد

بذرپاش با بیان این‌که زحمات مدیران فرودگاهی باید برای مردم محسوس باشد، گفت: مدیران تنها به دنبال جمع آوری شاخص و آمار نباشند، به همان اندازه که این اعداد مهم است مردم نیز باید توسعه فرودگاه‌ها و بهبود کیفیت خدمات را لمس کنند.

بذرپاش گفت: شرکت فرودگاه‌ها در صف و ستاد به دنبال جلب رضایت خدا و مردم باشد، ما نیز در وزارتخانه میزان کیفیت کار را ارزیابی می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در همایش مدیران ستادی و فرودگاهی گفت: فرودگاه نماد عملکرد کل کشور و بستری برای قضاوت درباره کل کشور است. پیشرفت و توسعه هر کشور از وضعیت فرودگاه‌های آن کشور محرز می‌تواند شود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به سفرهای نوروزی، بیان کرد: برخلاف عملیات حج و اربعین، تمامی فرودگاه‌ها در سفرهای نوروزی درگیر کار هستند و اینکه مردم از مسافرت هوایی در نوروز ۱۴۰۲ احساس خوبی داشته باشند، دغدغه وزارت راه و شهرسازی است.

وی درپایان ضمن نوید به مدیران ستادی و فرودگاهی برای گشایش‌های اعتباری در سال ۱۴۰۲ اظهار امیدواری کرد.


منبع: https://www.mehrnews.com/news/5727430/%D9%84%D8%B2%D9%88%D9%85-%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4-%D9%85%D8%B6%D8%A7%D8%B9%D9%81-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7

ضرورت امیدبخشی به مردم

وزیر با اشاره به لزوم تسریع در نصب ایربریج در فرودگاه‌های کشور گفت: تا پایان سال آینده فرودگاه‌هایی که قابلیت نصب ایربریج را دارند باید به منظور تسهیل تردد مسافران آن را نصب کنند.

وی با اشاره به اهمیت امیدبخشی به مردم گفت: دشمن لحظه‌ای جهت نا امید کردن مردم بیکار ننشسته است و فرودگاه‌ها به عنوان بخش مهمی از کشور باید سهم خود را در خصوص تزریق امید و القای حس خوب به مردم انجام دهند.

بذرپاش با اشاره به شعار سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۲ با عنوان “سفر شاد، ایران آباد” و اینکه مدیران می‌بایست در ایام عید استراحت کمتر و تلاش مضاعفی داشته باشند، تصریح کرد: تمام مدیران هواپیمایی و فرودگاهی باید در این ایام در دسترس باشند.