لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا ، لوله بازکنی و تخلیه چاه ، پدیده سرویس 02122893221

اگر در طرف دیگر لوله تجهیزات مکنده هوا قرار داده شود خیلی بهتر و راحت تر می توان به نتیجه مطلوب رسید. کمپرسور هوا یک دستگاه است که قدرت خود را با استفاده از موتور الکتریکی یا موتور بنزینی و غیره میگیرد و آن را به انرژی بالقوه ذخیره شده در یک تانک تحت فشار (یعنی هوا فشرده شده) تبدیل می کند. با استفاده از یکی از چندین روش کمپرسور هوا، هوا را به یک تانک ذخیره می کند و فشار را افزایش می دهد. در صورتی که مشکلی در تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان مشکل شما را نیز حل کنیم.

شیلنگ فشار قوی و اتصالات مربوط

در واقع بر اثر فشار هوا است که گرفتگی لول های فاضلاب را لوله بازکنی ارزان فوری رفع می کند. این دستگاه با استفاده از فشار هوای موجود در مخزن خود عملیات را انجام میدهد. این نیرو را به فنر وارد میکند تا ضربات حاصل از دوران گرفتگی لوله را رفع نماید. ۴- فنر را به آرامی وارد لوله گرفته می کنیم تا جاییکه سر فنر به گرفتگی بخورد و دیگر جایی برای رفتن فنر نباشد و دستگاه را روشن می کنیم. در این لحظه دستگاه فنر زنی برای باز کردن لوله در قلهک به کار خواهد افتاد. عمل رفع گرفتگی باید حدود 5 دقیقه انجام شود و بعد از آن نیز باید حتما این کار تکرار شود تا از باز شدن لوله ها کاملا اطمینان حاصل شود.

درصورت گرفتگی سینک آشپزخانه، ممکن است گرفتگی در همان ابتدای لوله باید که با یک فنرزنی ساده برطرف میشود. به علت آزاد کردن هوای درون مخزن، ممکن است صدای مهیبی ایجاد شود. ✅ این دستگاه مناسب برای رفع هر گونه گرفتگی می باشد به جز گرفتگی هایی که در اثر گیر کردن مصالح ساختمانی به وجود آمده اند. ۳- با توجه به نوع گرفتگی ، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه وصل می کنیم. • اگر گرفتگی درون لوله از جنس شیشه و یا از جنس سخت باشد فنر آن را با نیروی فنر طبق قانون فیزیک خورد می کند و لوله را باز می کند.

  • خانم های خانه به محض دیدن علائم گرفتگی لوله سینک و یا کندی تخلیه آب از سینک، ممکن است با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرند و یا به وسیله این تلمبه دستی، اقدام به رفع گرفتگی لوله ها می کنند.
  • حتی فنر آن قابل تغییر است و برای لوله های قطور یا با قطر کم فنرهایی با اندازه های مناسب وجود دارد.
  • اما اگر گرفتگی در مسیر دورتر باشد و مواد سخت تری مانند سیمان و گچ و مو باعث گرفتگی شوند، ممکن است نیاز به فنر سخت تر و زمان بیشتری باشد که خب، هزینه لوله بازکنی را افزایش میدهد.
  • ✅ پمپ لوله بازکن، هوا را در درون مخزن خود متراکم و فشرده می کند.
  • در بسیاری از مواقع دیده شده که مواد عذایی و اشیائی در مسیر لوله گیر می کنند و جلوی عبور راحت آب را می گیرند.

با توجه به ترافیک در شهرهای بزرگ و ضرورت خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشکلاتی از قبیل تخلیه چاه و رفع گرفتگی لوله ها، شرکت ها باید بتوانند تجهیزات مورد نیاز را با خود حمل کنند. در این میان حمل و نقل به وسیله موتور در میان شرکت های لوله بازکنی رواج زیادی دارد تا بتوانند در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشند. به همین دلیل دستگاه لوله بازکن فنر برقی را می توان با موتور به راحتی جابجا کرد.

فنر دستگاه لوله بازکن ‏20 متری

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا ، لوله بازکنی و تخلیه چاه ، پدیده سرویس 02122893221

در حال حاضر شرکت های لوله بازکنی بسیاری در تهران وجود دارد که بسیاری از آنها از دستگاه های پیشرفه لوله بازکنی استفاده می کنند. یکی از روشهای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده از پمپ تراکم هوا می باشد که البته برخی به آن دستگاه تراکم هوا نیز می گویند. جهت باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب روشها و دستگاههای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها پمپ تراکم هواست که البته بهترین و پرکاربرد ترین نوع لوله بازکن ها نیز می باشد. این دستگاه حرفه ای لوله بازکنی بسیاری از گرفتگی های لوله ها را رفع می کند.

در صورتی که در منزل شما لوله دچار گرفتگی شد دقت نمایید که نباید برای هر نوع گرفتگی از این دستگاه استفاده نمایید. گرفتگی لوله های فاضلاب بهترین محل برای استفاده از دستگاه پمپ خلا است. این دستگاه با ایجاد هوای متراکم به این گونه گرفتگی ها فشار آورده و باعث رفع آن می شود.

دستگاه تراکم هوا برقی – لوله بازکن بادی شمس