واحد قدیمی ساز در تهران چند؟


به علت قیمت نسبتا بالای مسکن در پایتخت، افراد زیادی به خرید خانه‌هایی قدیمی‌ساز روی آورده‌اند تا سرمایه نسبتا کمتری را صرف خرید خانه کنند. در این گزارش به بررسی خانه‌های قدیمی‌ساز تهران پرداخته‌ایم.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در اکباتان را دارید، می‌توانید با سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان واحدی ۱۰۵ متری در اکباتان با سنی معادل ۳۰ سال و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحد ۳۰ ساله دیگری در محله ونک با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را میتوانید با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۳۰ ساله در محله میرداماد با ۲ اتاق خواب و متراژ ۹۲ متر در روز های گذشته با قیمت ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

برای خرید واحدی در گیشا با متراژ ۲۴۰ متر و سنی حدود ۳۰ سال، درحالی که این آپارتمان ۲ خوابه است به بودجه‌ای حدود ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

بودجه لازم برای خرید واحدی ۳۰ ساله در سلسبیل با متراژ ۹۳ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی حدود ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی ۲۰۵ متری در محله فاطمی با سنی معادل ۳۰ سال و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد آپارتمانی دیگر در محله مجیدیه با سن ۳۰ سال و متراژ ۷۹ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید یک واحد قدیمی ساز در تهران چقدر سرمایه نیاز است؟

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

۲۱۷ ۴۶


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1696485/%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%86%D8%AF