پایان سفر وزیر راه و شهر سازی به خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، وزیر راه و شهرسازی در سفربه خراسان رضوی با تأکید بر اینکه شأنی جز خدمت رسانی برای خودمان متصور نیستیم، گفت: دستگاهی که بیشترین تماس را با مردم دارد باید مرتب به مردم گزارش دهد که چه می‌کند.

آقای بذرپاش افزود: اگر صادقانه خدماتمان را به مردم بگویید مردم هم در مشکلاتی که برایمان پیش می‌آید صادقانه همراهی می‌کنند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: باید مرتب به فکر ابتکار در خدمت رسانی‌های جدید، نوین و فناورانه بود.

افتتاح یک مجتمع تجاری مشارکتی، آغاز عملیات اجرایی فاز ۳ شهر جدید گلبهار و بازدیداز طرح‌های نهضت ملی مسکن از دیگر برنامه‌های وزیر راه وشهرسازی در شهر جدید گلبهار در استان خراسان رضوی بود.


منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/3750271/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%88-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B6%D9%88%DB%8C

وی تصریح کرد: نباید دچار تکرار کار‌های معمولی شویم، باید هرروز متفاوت‌تر از روز دیگر خدمات به مردم شریف ارائه دهیم و مرتب باید به فکر ابتکار در خدمت رسانی‌های جدید، نوین و فناورانه بود.

این جلسه با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی از جمله معاون مسکن و ساختمان، معاون معماری و شهرسازی، مدیر عامل شرکت عمران شهر‌های جدید، مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری، مدیرعامل شرکت راه آهن و مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی و دیگر مدیران ستادی و استانی حوزه راه و شهرسازی برگزار شد.

همچنین بازدید از وضعیت ساخت پل دسترسی گلبهار به اتوبان مشهد چناران و اعلام خبر تمیل این پروژه تا خردادماه سال آینده از موارد دیگر در این سفر یکروزه بود.

۲۰ بهمن ۱۴۰۱، همزمان بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در استان‌های خراسان رضوی، گلستان، کرمانشاه و خوزستان با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید گلبهار خراسان رضوی و ارتباط تصویری با دیگر استان‌ها افتتاح شد. همچنین در استان خراسان رضوی ۲۱ پروژه راهداری به ارزش ۱۳ هزار و ۲۳۵ میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی ۷ پروژه به ارزش ۶ هزار و ۷۸۹ میلیارد ریال آغاز شد.

همچنین عملیات اجرایی ساخت هفت باب مدرسه نیز با حضور مسئولان کشوری و استانی د رخراسان رضوی با دستور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.