کلینیک بخش تعاون در کشور ایجاد می‌شود

وی با اشاره به مشکلات حوزه تعاون در کشور، افزود : شرکت‌های تعاونی در بخش های مختلف با مسائل و مشکلاتی روبرو هستند که یکی از مهمترین آنها برخی از قوانین و مقررات است که با بررسی‌های انجام شده و تدوین لایحه جهت اصلاح این قوانین برای رفع این مشکلات آماده شده و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

وی تعاونگران برتر و موفق را بازوی توانمند وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی عنوان  و اظهار کرد : تعاونگران برتر و موفق کشور به عنوان بازوی توانمند بخش تعاون می‌توانند با تجربه و مهارت‌هایی که در این حوزه به دست آورده‌اند آموزش‌های تخصصی را در جهت تداوم و موفقیت دیگر شرکت‌های تعاونی کشور ارائه کنند.

مدیرکل دفتر ترویج آموزش و تحقیقات وزارت تعاون کار گفت : با استراتژی‌های جدید بنا داریم تا در بخش تعاون، هم به تعاونگران و هم به دانش‌آموزان در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ تعاون آموزش‌های تخصصی و عمومی را ارائه کنیم.  

جوزی با اشاره به تشکیل کلینیک بخش تعاون در کشور، خاطر نشان کرد : با هدف ترمیم وضع موجود تعاونی‌های سطح کشور و رفع مشکلات این شرکت‌ها کلینیک بخش تعاون ایجاد می‌شود تا تعاونگران مسائل مربوطه را در این کلینیک مطرح کرده و بتوان آنها را حل کرد.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401081208364/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AA%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

 مدیرکل دفتر ترویج آموزش و تحقیقات  وزارت تعاون کار یکی از راه‌های پایداری شرکت‌های تعاونی را حمایت از آنها عنوان کرد و گفت : با توجه به رصد مسائل تعاونگران در کشور تلاش می کنیم تا با ارائه مشوق‌های لازم به تعاونی بتوانیم بخشی از این مشکلات را رفع کنیم تا حداقل زمینه پایداری این شرکت‌های تعاونی را فراهم کنیم.

ایسنا/لرستان مدیرکل دفتر ترویج آموزش و تحقیقات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کلینیک بخش تعاون با هدف بررسی و حل مسائل و مشکلات شرکتهای تعاونی در کشور ایجاد می‌شود.

سید امیر حسین جوزی در جلسه هم‌اندیشی با کنشگران و فعالان بخش تعاون لرستان با بیان اینکه تعاون به عنوان یکی از سه بخش اقتصادی در توسعه اقتصاد کشور نقش دارد، اظهار کرد : تعاون در کشور با رویکرد کار گروهی و استفاده از تفکر جمعی و تجمیع سرمایه‌های خرد با هدف توسعه اقتصاد و ایجاد اشتغال تشکیل شد و باید ۲۵ درصد سهم اقتصاد کشور را محقق کند.