گانودرما چیست؟ آبیش24 لاغری و کاهش وزن ، جلوگیری از دیابت و

گانودرما چیست؟ آبیش24 لاغری و کاهش وزن ، جلوگیری از دیابت و

نور خورشید، هوای آلوده، غذاهای کنسروی، داروهای شیمیایی، آریو کالا استرس و … روند پیری را افزایش داده و علائم پیری را در فرد بیشتر می کنند. با مصرف مداوم قارچ گانودرما شاهد تاخیر در روند پیری و در نتیجه افزایش طول عمر خواهیم بود. گانودرما در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش داشته و از پیری زودرس پیشگیری می کند. اگر دچار خشکی یا خارش در دهان هستید، مصرف قهوه گانودرما را قطع کنید. اگر جراحی پیش رو دارید، حتما 10 روز پیش و پس از عمل از مصرف قهوه گانودرما خودداری نمایید.

  • قهوه گانودرما بیز فواید و خواص بسیار زیاد دارویی و درمانی دارد و تاثیر مصرف این نوشیدنی خوش طعم بر روی سلامت انکار ناپذیر است.
  • قارچ گانودرما در طبیعت، در مناطق آب و هوایی نیمه گرمسیری و معتدل، در جنگلهای آسیا، اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی رشد می کند.
  • در برخی از موارد، قارچ گانودرما توانسته سطح قند خون را پایین بیاورد اما در برخی از موارد هم باعث بدتر شدن سطح قند خون شده است.

لرزش دست در حالت ساکن که معمولا در سنین بالا اتفاق میوفتد . عوامل ژنتیکی , محیط , جهش ژنتیکی , پیری و از همه مهمتر مشکلات عصبی دلیل ایجاد این عارضه می باشد . قهوه گانودرما سیستم ایمنی بدن را تقویت و تنظیم می نماید . و به این ترتیب از تخریب سلول های بدن جلوگیری و بافت های آسیب دیده ترمیم می شوند . آن ها قارچ را می جوشاندند یا عصاره آن را به کار می بردند. عصاره گانودرما همان چیزی است که در شکل مکملی آن یافت می شود.

گانودرما چگونه در بدن اثر می گذارد ؟

قارچ گانودرما پرورشی نسبت به قارچ گانودرما جنگلی مزایای زیادی دارد. زمان چیدن و برداشت قارچ گانودرما لوسیدوم اهمیت بسیار زیادی دارد. گانودرما بیشترین خواص را در دوره‌ای به نام اسپوردهی دارد و حتماً باید در آن زمان چیده شود تا در بالاترین حد خواص باشد و بیشترین تاثیر را داشته باشد. تحقیقات درمورد خواص قهوه گانودرما و فواید قارچ گانودرما، خواص زیر را برای این قهوه نشان داده است. البته اگر تایپ ویروس پرخطره حتما قارچ شیتاکه هم تهیه کنید.

که سبب خونریزی میشود ده روز قبل، مصرف آن را قطع نمایید.

سلام و احترام خدمت شما / گانودرما ثابت کرده است که می تواند به عنوان یک تعدیل کننده سیستم ایمنی عمل کند. مصرف گانودرما موجب رقیق شدن خون و کاهش فشار می شود لذا درصورت داشتن عمل جراحی، جراحی دندان و… که سبب خونریزی میشود ده روز قبل، مصرف آن را قطع نمایید. شاید برای شما سوال باشد که در کنار فواید گانودرما، آیا مصرف گانودرما عوارض جانبی خاصی ایجاد می کند یا خیر. برای کنترل و درمان بیماری نقرس باید اعضایی مانند کبد و پانکراس تقویت گردد (اعضای مرتبط با اسید اوره). گانودرما لوسیدم می تواند اعضای داخلی بدن را تقویت کرده و متابولیسم اسید اوره را متوازن سازد. همچنین گانودرما قرمز به عنوان سم زدای قوی عمل کرده و میتواند در دفع و پاکسازی بدن از اسید اوره نقش قابل توجهی داشته باشد.

قرنطینه در ووهان ۳ سال پس از ظهور اولین عفونت کووید

هردوی این افراد در گذشته با مصرف قارچ گانودرمای تازه دچار عوارض نشده بودند. اما با تغییر مصرف آن به شکل عصاره‌ٔ پودرشده، دچار برخی عوارض جانبی‌ شدند. برخی مطالعات از تأثیر قارچ گانودرما در کاهش التهابات در بیماری روماتیسم، آسم و کاهش التهابات غشایی که چشم و پلک را می‌پوشاند، حکایت دارند. ۱۴ روز مصرف قارچ گانودرما توانست شاخص‌های ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی را بهبود دهد و از خون در برابر آسیب‌های اکسیداتیو محافظت بکند. پژوهشگران همین عامل را دلیل استفاده‌ از قارچ گانودرما به‌عنوان داروی ضدالتهاب در طب سنتی آفریقایی و چینی می‌دانند. به همین دلیل مصرف و خرید قهوه گانودرما لوسیدوم در حین روز می تواند باعث سلامتی بدن شود، البته باید در مصرف آن زیاده روی نشود.

هرچند فروشندگان قارچ گانودرما در فضای مجازی با تبلیغات اغواگرانه، سعی در فریب‌ بیماران دارند، اما سخنگوی سازمان غذا و دارو اعطای هرگونه مجوز دارویی و درمانی به این محصولات را تکذیب می‌کند. قارچ گانودرما یکی از قارچ های محبوبی است که در طب شرقی مورد استفاده قرار می گیرد. این قارچ می تواند با اثری که بر روی گلبول های سفید دارد به خصوص در افراد بیمار سیستم ایمنی را تقویت نماید. علاوه بر مزایایی که قارچ گانودرما بر روی سیستم ایمنی و کیفیت زندگی دارد، می تواند سایر جنبه های سلامتی را هم بهبود ببخشد. یکی دیگر از مزایای قارچ گانودرما برای سیستم ایمنی، اثراتی است که بر روی افراد بیمار دارد.

گانودرما که عنصر اصلی و عامل خواص فراوان این قهوه است هم از قارچ Ganoderma lucidum به دست می‌آید که در چین باستان به «قارچ جاودانگی» مشهور بود. این قارچ در شاخه‌های درختان رشد می‌کند و بیشترین خاصیت قلیایی زمین را به خودش جذب می‌کند. در واقع از هزاران سال پیش اشراف زادگان چین باستان بر این باور بودند که قارچ قرمز کلید جاودانگی و عمر طولانی است و اتفاقا تا سال‌ها هم فقط طبقه ثروتمند جامعه اجازه داشتند از این قارچ استفاده کنند.

بدلیل خاصیت رقیق کنندگی خون و کاهش فشار خون این قارچ، درصورت مصرف آسپرین یا هر رقیق کننده و کاهش دهنده فشار با پزشک خود مشورت نموده و تحت نظر متخصص مصرف داروهای شیمیایی را به مرور قطع کنید. با توجه به اینکه قارچ های ارائه شده مجموعه گانودرم از گونه گانودرما قرمز است و با کمپوست اختصاصی حاوی چندین چوب مرغوب و غنی تغذیه شده، قارچ ها بالاترین کیفیت و خاصیت را دارا هستند. ما بر خلاف سایر شرکت ها فقط از بخش باردهنده قارچ استفاده می کنیم. زیرا این بخش مغذی ترین قسمت قارچ است که بیشترین مقدار بتا گلوکان در آن وجود دارد. اگر قصد خرید گانودرما از مجموعه ما را دارید، از مصرف روزانه بیش از ۲ گرم خودداری کنید.

این قارچ سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از تکثیر سلول های سرطانی پیشگیری می نماید. گانودرما لوسیدوم یک قارچ بزرگ و سفت است که برای درمان شرایط مختلفی از آن استفاده می شود. این قارچ که با نام لینگژی هم شناخته می شود می تواند مزایای مختلفی بر روی سیستم ایمنی، سیستم قلبی عروقی و غدد مختلف مانند پروستات داشته باشد. اگرچه برای این قارچ عوارض خاصی گزارش نشده است اما باید بدانید برای چه بیماری هایی از این قارچ استفاده می کنید و قبل از مصرف قارچ گانودرما با پزشک خود مشورت نمایید. برای مصرف قارچ گانودرما به منظور درمان زگیل تناسلی بهتر ایت که با توجه به طعم تلخ و نامطلوب قارچ گانودرما به صورت خام از چای قارچ گانودرما یا دم کرده قادچ گانودرما استفاده کنید. یک مطالعه‌ٔ ۱۲ هفته‌ای بر روی ۲۶ فرد نشان داد قارچ گانودرما می‌تواند کلسترول خوب را افزایش و تری‌گلیسرید را کاهش بدهد.